Никола Попов ще свири Славия - Локомотив

Никола Попов

Никола Попов ще ръководи срещата от 3 кръг на Първа лига между Славия и Локомотив (Пловдив). Мачът между двата ни евроучастника ще бъде от 20:00 часа в петък и ще бъде предаван пряко по Радио Пловдив.

Помощници на Попов ще бъдат Георги Тодоров и Владимир Велев, четвърти съдия Георги Иванов, а съдийски наблюдател Ичко Лозев.

Спартак (Пловдив) - Марица (Милево) 1:1

Спартак (Пловдив) с 1:1 в контрола с Марица (Милево)

Спартак (Пловдив) направи 1:1 с Марица (Милево) в първата си контролна среща от подготовката за прoлетния дял на първенството в Трета лига - Югоизточна група. Двубоят се игра без публика на стадион "Пловдив". През първото полувреме "гладиаторите" направиха много пропуски и то завърши при резултат 0:0. След почивката влезлият на смяна Цецо Главчев откри..

публикувано на 16.01.21 в 17:52

Венци Мартинов и Венета Козарева в „Алтер его“

Вицмейкърът и шоумен тип „тежка артилерия“ Венци Мартинов ще бъде специален гост в „Алтер его“ тази събота! Подгответе се за ударна доза усмивки, както и за сериозни послания по темата за хумора и цензурата по времето на социализма с намек за  политическата коректност днес.  По този щекотлив въпрос ще се включи и Венета Георгиева – Козарева,..

обновено на 16.01.21 в 10:32
Ясен Петров и Емил Костадинов

Костадин Видолов стана помощник на Ясен Петров

Костадин Видолов, треньорът на вратарите Георги Шейтанов и Алекс Георгиев влизат в щаба на новия национален треньор на България Ясен Петров, който днес беше представен пред медиите. Както е известно, 52-годишният пловдивчанин беше назначен вчера с договор за 1+1 години. Шейтанов беше помощник на Ясен Петров в Китай, като същото се отнася и за Георгиев,..

публикувано на 15.01.21 в 16:48
Николай Бухалов

Бухалов към Стаменова: Без треньор няма и финансиране

Председателят на Българската федерация по кану-каяк Николай Бухалов намира за "обидни" обвиненията на световната шампионка за 2015 година Станилия Стаменова във "Фейсбук", която вчера обвини централата, че не получава финансиране и е възпрепятствано да се готви за Олимпиадата в Токио. Според Бухалов, основната причина за проблема е липсата на треньор, с..

публикувано на 15.01.21 в 15:12
ПСК Локомотив гостува на Марек в Дупница за Купата на България

ПСК Локомотив гост на Марек за Купата на България

ПСК Локомотив ще гостува на Марек Юнион-Ивкони в Дупница в третия кръг на турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Жребият бе изтеглен днес, като в него се включиха и отборите от Първата осмица на Суперлигата. Победителят се определя в директна елиминация една среща, а мачовете ще се играят на 26 и 27 януари. Ето всички двойки:..

публикувано на 15.01.21 в 15:04