Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

Съдийската комисия към БФС обяви наряда за предстоящия мач от 13-ия кръг на Първа лига между отборите на Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948. Двубоят е в неделя от 17:30 часа на Лаута.

Главен рефер ще е Георги Давидов, а край страничната линия ще му помагат Станимир Илков и Мирослав Желев. Четвърти съдия е Георги Гинчев, а наряд за съдийски наблюдател получи Ахмед Яшар.

21 Ное 2020 г. Събота 12:15 ч.

ПФК Славия 1913 - ФК Етър

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов

4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева

СН:    Николай Георгиев Ангелов

21 Ное 2020 г. Събота 15:00 ч.

ПФК ЦСКА-София - ПФК Левски

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Дениз Пиринов Соколов

4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров

СН:    Костадин Георгиев Стоичков

22 Ное 2020 г. Неделя 12:30 ч.

ПФК Черно море - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров

4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев

СН:    Стоян Христов Денев

22 Ное 2020 г. Неделя 15:00 ч.

ПФК Берое - ПФК Монтана 1921

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Мирослав Максимов Иванов

4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб

СН:    Георги Генов Нарлев

22 Ное 2020 г. Неделя 17:30 ч.

ПФК Локомотив 1926 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев

4-ТИ:    Георги Милков Гинчев

СН:    Ахмед Яшар Ахмед

23 Ное 2020 г. Понеделник 17:30 ч.

ФК Арда - ФК Царско село 2015

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Николай Неделчев Чакъров

4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров

СН:    Николай Тодоров Петров

ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Ботев  -  отложен

Ботев обяви продадените билети за реванша с Панатинайкос

Ботев (Пловдив) обяви 12 000 продадени билета за реванша с Панатинайкос. Ето какво написаха "канарчетата": 12 000 вече си осигуриха място на "Колежа“ за реванша с Панатинайкос. На 1 август, четвъртък, от 21:00 часа Ботев се нуждае от вашата подкрепа, за да обърне нещата в своя полза. Вземете билет или абонаментна карта и подкрепете Ботев от стадион..

публикувано на 29.07.24 в 18:09

Локомотив пусна билетите за мача с Левски

Локомотив Пловдив пусна в продажба билетите за мача срещу Левски от третия кръг на първенството. Двубоят на стадион „Локомотив“ в пловдивския парк „Лаута“ е в петък (2 август), от 21:15 часа. Билетите за него са вече в продажба онлайн на eventim.bg и в партньорската мрежа на Ивентим: бензиностанции OMV, магазини Технополис, книжарници Orange, магазини..

публикувано на 29.07.24 в 18:04

"Ботев" и "Локо" със зрелищно 2:2 в дербито

"Ботев" и "Локомотив" направиха зрелищно равенство 2:2 в дербито на Пловдив в мач от втория кръг на Първа лига. Пред почти пълните трибуни на стадион "Христо Ботев"  Никола Илиев откри резултата за "канарчетата" в 18-ата минута. Символиччните домакини доминираха през първата част и направиха няколко пропуска. Мичи Нтело изравни през втората част в..

публикувано на 29.07.24 в 00:27

Слушайте пловдивското дерби пряко по Радио Пловдив

"Ботев" приема "Локомотив" в пловдивското дерби от втория кръг на Първа лига. Мачът на годината е от 21:15 часа на стадион "Христо Ботев" и ще бъде предаван пряко по Радио Пловдив. Реновираният стадион на "жълто-черните" за пръв път ще види това съперничество в истинския му блясък, като на трибуните ще има  фенове и на двата отбора.  И двата..

публикувано на 28.07.24 в 12:57

Кристиян Василев стигна до 1/4-финалите на 2000 метра скиф

Първият български участник на Игрите в Париж Кристиян Василев стигна до 1/4-финалите на 2000 метра скиф във френската столица.  Василев завърши втори в последната шеста серия с време от 6:56.63.  Най-бърз в пресявките беше световният вицешампион Симон ван Дорп (Нидерландия) в трета серия, който единствен слезе под 6:50 минути с 6:49.93 минути...

публикувано на 27.07.24 в 18:19