Призив от фенклубът на Локомотив Пловдив

Фенклубът на Локомотив Пловдив призова за подкрепа към лекоатлет №1 на България за 2020 година Габриела Петрова. Състезателката на СКЛА Локомотив Пловдив ще преследва този уикенд квота за олимпиадата в Токио.

Ето и официалното съобщение от Лаута:

Черно-бели приятели,

Габи Петрова се нуждае от нашата гореща подкрепа! Тази събота, 19 юни, тя участва на европейско отборно първенство в Стара Загора и трябва да постигне добър резултат, за да се класира на летните олимпийските игри в Токио!

Габи винаги се е отзовавала на нашите призиви за подкрепа и сега е наш ред да ѝ върнем жеста!

Да я подкрепим!

19 юни 2021 г., Стара Загора!

Нора Стефанова за пътешествията към вътрешния ни свят

В следващите минути ви срещаме с Нора Стефанова. Тя, заедно с още няколко приятни дами вярват, че България има нужда от повече уверени в себе си и способностите си жени, които се грижат да има баланс и са отговорни към опазването на мира и природата. Със сигурност, за всеки това пътуване би било съвкупност от осъзнавания, ако се осмели да го..

публикувано на 03.08.21 в 17:16
Борислав Крачанов пое ВК Марица (Пловдив)

Борислав Крачанов е новия наставник на ВК Марица

Борислав Крачанов е новия старши-треньор на волейболния шампион на България Марица (Пловдив). Той заменя на поста Лазар Лазаров. Крачанов е роден в Разлог и е на 26 години. Той е един от най-добрите млади волейболни специалисти. През изминалите два сезона беше начело на Казанлък Волей (Казанлък) и успя да класира отбора на исторически финал в НВЛ,..

публикувано на 03.08.21 в 16:56
Проектът за стадион

Отпуснаха още пари за стадион "Христо Ботев" и "Локомотив"

Общинският съвет на Пловдив одобри актуализация на бюджета и отпусна още средства за стадионите на Ботев и Локомотив. 36 000 лева ще отидат целево за възлагане на инвеститорски контрол на стадион "Христо Ботев", а 116 400 за строителен надзор. В актуализацията е предвиден и авторски надзор на стойност 120 000 лева. Така общата сума за стадиона на..

публикувано на 03.08.21 в 14:23
Тежък жребий за Спартак (Пловдив)

Спартак (Пд) срещу Сокол (Марково) за Купата на България

Двата четвъртодивизионни отбора се паднаха срещу двамата представители на Югоизточната Трета лига в днешния жребий за областния етап за Купата на България, съобщиха от ЗС на БФС-Пловдив. Спартак (Пловдив) е домакин на Сокол (Марково), а Тракия-2008 (Нови извор) приема Атлетик (Куклен). И двата мача са от 18:00 часа на 11 август. Победителите ще се..

публикувано на 03.08.21 в 13:59
Черно море - Ботев (Пловдив) 2:0

Слаб Ботев загуби с 0:2 като гост на Черно море

Ботев (Пловдив) загуби с 0:2 при гостуването си на Черно море в мач от втория кръг на Първа лига. "Канарчетата" играха слабо през 90-те минути на стадион "Тича" и напълно заслужено записаха първа загуба от началото на сезона, като останаха с 3 точки в актива си. Па Конате получи контузия минути преди срещата, а звездата Тодор Неделев отново не се появи..

публикувано на 02.08.21 в 21:41