Станаха ясни съдиите на Локомотив - Копенхаген

Локомотив приема Копенхаген в първия си мач на "Лаута", а рефер на срещата ще бъде шотландецът Николас Уалш. Помощници ще му бъдат Дъглас Потър, Калъм Спенс и Колин Стивън. Мачът е  на 5 август, 19 часа.

Във втората среща на Локомотив (12.08) рефери ще са хърватите Дуйе Струкан (главен), Горан Перица, Ален Якшич и Марин Видулин.

Марица - Славия 1:3

Славия отстрани Марица от купата след 3:1 в Пловдив

Славия се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България, след като обърна Марица с 3:1 като гост в Пловдив. Веселин Марчев даде изненадващ аванс на домакините след самостоятелна акция и удар в горния десен ъгъл на вратаря Светослав Вуцов в 39-та минута. След почивката класата на "белите" си каза думата и играчите на Златомир Загорчич..

публикувано на 23.09.21 в 18:14

Левски и ЦСКА напред за Купата на България

Левски се класира за осминафиналите на Купата на България, след като победи Марек с 2:0 като гост в първия си мач в тазгодишното издание на турнира. На стадион „Бончук“ в Дупница „сините“ доминираха и поведоха в резултата още в 12-та минута, когато новото попълнение Димитър Костадинов се разписа с глава след добро центриране на капитана Радослав Цонев...

публикувано на 23.09.21 в 09:42

10 от Етър елиминираха Ботев след продължения

Етър победи Ботев (Пловдив) в 1/16-финален мач от турнира за Купата на България. На стадион „Ивайло“ във Велико Търново „виолетовите“ се наложиха над лидера в класирането на Първа лига с 1:0 след продължения и го отстраниха от надпреварата. Двубоят ще се запомни и с изключително спорното съдийство на Димитър Буров и неговите асистенти. В края на..

публикувано на 21.09.21 в 21:25

Локомотив се забавлява преди дербито

Локомотив (Пд) продължава без проблеми към 1/8-финалите за Купата на България. „Смърфовете“ се наложиха с 4:0 при визитата си на Родопа (Смолян) и по този начин отстрани своя съперник. В герой за черно-белите се превърна нападателят Георги Минчев, който реализира 3 от попаденията за успеха. Локомотив поведе след само 4 минути игра. Киков фаулира в..

публикувано на 21.09.21 в 18:00

Кметът иска от ОбС по 2,4 млн. лв за "Ботев" и за "Локомотив"

Кметът на Пловдив Зравко Димитров ще предложи на Общинския съвет да бъдат отпуснати 2,4 милиона лева за стадион „Христо Ботев“.  Парите са определени от количесттвената план сметка, която е представил архитекта на съоръжението Георги Савов. 2 милиона лева ще струват закупуването на 18 777, за терена на на стадиона още 90 хиляди лева. В сумата..

публикувано на 21.09.21 в 15:25