Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Откриха тялото на изчезналия младеж Станислав Станчев

| обновено на 17.08.23 в 08:34

Откриха мъртъв Станислав Станчев, който изчезна безследно преди няколко дни. От пловдивската полиция потвърдиха, че е намерено тяло с описанието на младежа, но не казват категорично, че това е той докато не приключат всички следствени действия и неговото разпознаване. 

Станислав е открит до жп линия край село Труд, като се предполага че е прегазен от влак и вероятно се касае за самоубийство. Наблизо са намерени телефона му и лични вещи. 

24-годишният младеж е родом от село Трилистник. През последните месеци е живял на квартира с негов приятел в пловдивския квартал "Кючук Париж“. Следите му се губят от събота, 12 август. Тогава той оставил документите си и прощална бележка на своя съквартирант, след което потънал в неизвестност. 

Младежът дълго време е бил безработен и е изпитвал материални затруднения, споделят неговите познати. Днес предстои повече информация с яснота покрай трагичният инцидент. 


По публикацията работи: Севдалин Палаузов


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Галерия

Още от категорията

Смъртоносна катастрофа с пловдивчани край Видин с четири жертви (обновена)

Четирима са загинали и няколко други са ранени при тежка катастрофа край Видин.  Там  ТИР и бус са се ударили на главен път Е79, на разклона  за гр. Дунавци.    Освен четиримата загинали, има и седем други ранени, двама от които са в тежко състояние.  Жертвите са на възраст между 30 и 40 години.  В момента на катастрофата в буса са..

обновено на 16.02.25 в 12:55

Поход - поклонение в памет на Левски в Асеновград

Традиционният поход поклонение в памет на Васил Левски, организиран от община Асеновград, ще се състои днес до манастира „Св. Петка“.  Събитието се провежда ежегодно в неделята преди 19 февруари, когато отбелязваме годишнината от гибелта на Апостола. В 12.00 ч. в манастира асеновградски свещници ще отслужат панихида в памет на Левски...

обновено на 16.02.25 в 10:11

Дионисиево шествие в центъра на Пловдив за началото на "ВИНАРИЯ - 2025"

Дионисиево шествие в центъра на Пловдив в неделя възвестява началото на тазгодишната "Винария". То предвижда атракция с кукери, гайдари, фолклорни танци и почерка с вино.  Кукери от селата Климент, Иван Вазово и Столетово, гайдари от ансамбъл „Еподай“ и състав от пловдивския фолклорен ансамбъл „Тракия“ ще дефилират по улица „Александър..

обновено на 16.02.25 в 10:11

Извънредни кметски избори в с. Драгор

Нормално протичат изборите за кмет в пазарджишкото село Драгор.   Петима са кандидатите за поста - издигнати от „Земеделски народен съюз“, коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“, БСП – Обединена левица, „Възраждане“ и „Български възход“.  Общо 1160 избиратели имат право на глас в село Драгор.   Избирателната активност към 10..

публикувано на 16.02.25 в 09:26

В Куклен строят нова детска градина с 5 млн. лв.

Община Куклен ще строи нова детска градина в града с пет милиона лева, отпуснати от Министерството на регионалното развитие и благоустройството. Обществената поръчка вече е пусната, каза кметът на общината Мария Белчева.  Проектът включва четири групи, млечна кухня и физкултурен салон. Новата сграда ще бъде на ул. “Бузлуджа“ в близост до парк „Архангел..

публикувано на 15.02.25 в 12:10