Над 60 колекционерски стари коли бяха представени днес на изложението на ретро автомобили в Смолян. Парадът на ценните возила се провежда за втора година, организиран от Авто-мото ретро клуба в Смолян.
Колекционирането на ретро автомобили е голяма страст за всички нас, каза Владимир Кехайов, председател на Авто-мото ретро клуба.
Всички коли, които участваха в изложението, са в движение. Най-старата сред тях, е произведена през 1935 година.
Наред с коли на колекционери от Смолян, в ретро изложбата участваха и автомобили от ретро ценители от Кърджали, Хасково, Пловдив, Благоевград.
Заповядайте на едно вдъхновяващо мултикултурно събитие, което събира хора от различни култури, възрасти и общности – „Танцувай с нас – Танци без граници“! " Нека заедно докажем, че танцът е универсален език, който свързва, вдъхновява и отваря сърцата ", апелира председателят на НЧ „Мустафа Кемал Ататюрк – 2003“ Сердар Чалъшкан, който е и един от..
С гостенката ни Вяра Иванова проведохме разговор в движение по време на нейното пътуване с влака от Бургас за Пловдив. Родена в Бургас, завършила музикалното си образование в Глазгоу , Великобритания, преподаваща музика и вокално майсторство в собствената си школа, пишеща поезия , пееща соло и в група, отглеждаща деветгодишния си син - това е..
Класацията БНР "Топ 20" раздаде своите Годишни музикални награди за 2024 г. В категорията "Песен с най-висок резултат от гласовете на слушателите“ с трета награда бе отличена песента „Ще целуна ли“ в изпълнение на Дани Илиева. „Много благодаря на хората, с които създаваме музика заедно. Специални благодарности към Михаела Маринова, която е мой..
Когато тялото „говори“, колко често Ви се е случвало да изпитвате болка, да обикаляте лекарски кабинети, да правите изследвания… и накрая да чуете: „Няма ви нищо!“ Но тялото знае! То пази нашите неизказани емоции, натрупан стрес, потиснати преживявания. И когато не ги забележим, започва да говори чрез болката. Тялото ни изпраща сигнали – готови..
Юбилейният авторски концет, с който проф. Владимир Владимиров отбелязва 30 години на сцена и 20 години с Академичен Народен Оркестър е с вход свободен. Срещаме ви с диригента на Академичен народен оркестър при АМТИИ "Проф. Асен Диамандиев", преподавател по тамбура, инструменталист и композитор Владимир Владимиров. Говорим за предстоящия..