"Нефтохимик" напуска Европа

Автор:

Волейболният отбор на Нефтохимик (Бургас) отпадна от турнира за Купата на CEV. Българският отбор се представи достойно, но реферите имаха предпочитания към местия тим

Олимпиакос (Пирея)в който играе  националът Тодор Алексиев. Българите отстъпиха с 0:3 (23:25, 17:25, 19:25) в мача-реванш от 1/4-финалите.  Сега Олимпиакос ще спори с италианския гранд Итас (Тренто), който отстрани швейцарския Линдарен Волей (Амрисвил).

Всички национали по спортна гимнастика днес се появиха в залата на ДКС. Те направиха преминаване през всички уреди, но официалната им  подиум тренировка ще бъде днес от 15.00 ч., а жените ще тренират от 17.00 ч. Утре започва Световната купа във Варна.

публикувано на 22.05.24 в 12:05

В българския национален отбор по спортна гимнастика цари отлично настроение. Всички са готови за предстоящата Световна купа във Варна, която започва утре. Всички състезатели са здрави, увери националния селекционер Милко Танкушев.

публикувано на 22.05.24 в 12:02

Националите по спортна гимнастика вече са във Варна

Националите ни по спортна гимнастика- мъже и жени вече са в ДКС-Варна, където утре стартира Световната купа по спортна гимнастика. При мъжете ще ни представят Майкъл Дунев, Йордан Александров, Божидар Златанов, Димитър Димитров, Даниел Трифонов и Христос Маринов. Извън класирането ще играят Мартин Мишев, Райън Радков и Теодор Трифонов. При жените..

публикувано на 22.05.24 в 11:59

Арсений Вискин и Сияна Обретенова /снимката горе/ Три прекрасни двойки от варненския клуб по спортни танци „Денс моушън“ спечелиха квоти за участие на Европейски и   Световни първенства. Калоян Александров и Лара Атакан взеха квота   за Европейско първенство, като станаха трети на квалификацията във Варна при юношите старша. Валентин..

публикувано на 22.05.24 в 11:50

Отборът на "Лудогорец" претърпя голям провал" във Варна при гостуването си на "Черно море". Те загубиха с 0-4, като това се оказва най-тежката загуба в клубната история. Въпреки, че вече са си осигурили шампионската титла, 13-та поредна, не може да си позволиш такава загуба. Тук можете да чуете треньорските мнения след мача...

публикувано на 22.05.24 в 09:43

Много медали за боксьорите на "Черно мре"

За първи път в Бургас се провежда турнир по бокс за Купа Бургас Варненски боксьори от спортен клуб Черно море участваха в надпреварата седем души които се върнаха със седем медала. Габриел Георгиев - златен медал, Игнат Димитров - златен медал, Кристиян Ерсой -златен медал, Александър Илиев- златен медал. Андреан Стойков и Виктор Стоименов..

публикувано на 22.05.24 в 07:55

Франция ни победи в дебютен треньорски мач

Олимпийският шампион Франция победи България с 3:0 (25:21, 26:24, 25:14) в официалния дебют на новия треньор Джанлоренцо Бленджини. Двубоят от Лигата на нациите беше равностоен и се игра в Анталия, където миналата седмица излезе нашият женски отбор.

публикувано на 22.05.24 в 07:54