Бихме Австралия на старта

В първи мач от Лигата на нациите по волейбол във Варна, националите ни победиха Австралия с 3-2 гейма. Много важна победа, защото и двата тима са от групата на претендентите и този успех е важен за крайното класиране.

Победата е трета за националите, които имат и 4 загуби и общо 7 точки в актива си. Австралия е с една победа, шест загуби и 6 точки в актива.

Старшата на Черно море бие на старта на Елитната до 19 г.

Юношите старша възраст на Черно море стартира Елитната група до 19 години с победа. “Моряците”, водени от Мартин Христов, записаха успех при гостуването си на Септември с 2:1 в София. Варненци направиха силно първо полувреме, в което имаха превъзходство и освен, че вкараха два гола, изпуснаха куп положения. В 22-рата минута след страхотна триходова..

публикувано на 09.08.20 в 15:38

"Спартак" картотекира 20 футболисти

ПФК "Спартак" (Варна) обяви имената на 20-те футболисти, които са картотекирани за сезон 2020/2021 в Трета лига – Североизточна група. „Пожелаваме на футболистите и треньорския екип много успехи през новия сезон.Напомняме, че първия кръг на първенството за "Спартак" (Варна) е утре от 18 ч. с мача Шумен 2007 - "Спартак 1918"”, обяви клубът в своята..

публикувано на 08.08.20 в 18:10

Откриха детската ветроходна регата "Одесос"

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев даде старта на детската ветроходна регата “Одесос”. Надпреварата се организира от СК “Черно море”-Бриз, като финансирането е осигурено от ММС по Програма “Децата и спортният клуб”. В регатата участие взимат 81 ветроходци на възраст между 7 и 18 години..

публикувано на 08.08.20 в 15:58

Започна турнирът по плажен тенис във Варна

Турнир по плажен тенис започна днес във Варна. Надпреварата е с международно участие. Има състезатели от Русия. На плажа във Варна е националният ни отбор. Играе се на четири корта. Турнирът завършва утре. Наградният фонд е 2000 евро, като призьориге ще получат и допълнителни награди. Турнирът има благотворителна цел. Събират се средства за..

публикувано на 08.08.20 в 13:35

Министър Кралев откри регата „Одесос“ във Варна

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев откри официално днес във Варна детската ветроходна регата „Одесос“. Регатата е част от проекта по програма „ Децата и спортният клуб“. Организатор на проявата е варненският яхт клуб „Черно море Бриз“. „Радвам се, че съм в моя роден град и имам щастието да съм сред вас днес. Ветроходоството е..

публикувано на 08.08.20 в 13:05

Любо Ганев награди шампиони по плажен волейбол в столицата

Любо Ганев, президент на БФВолейбол, награди шампионите и призьорите в държавното първенство по плажен волейбол за младежи. Турнирът бе на игрищата в столичния комплекс Младост 4. При момчетата U18 шампиони станаха Мартин Наков и Стефан Въртигов, които победиха варненските първенци Георги Бинев и Кристиян Димитров с 2:0. Бронза получиха Александър..

публикувано на 07.08.20 в 17:10