Реал М отстъпи на Алкояно

Третодивизионният Алкояно направи сензацията на 1/16-финалите на турнира за Купата на краля в Испания. Те отстраниха тима на Реал Мадрид след продължения на собствения си стадион. В редовното време 1:1, а в продълженията 2-1.

Алкояно стигна до успеха с човек по-малко.

Голът за мадридчани отбеляза Едер Милитао в края на първото полувреме. Десет минути преди края Хосе Солбес изравни. В 115-ата минута Хуанан вкара за 2:1.

Кольо Данев: Трудно се задържат младите хора във футболното съдийство

Кольо Данев е дългогодишен футболен рефер, а сега е председател на съдийската комисия към зоналния съвет на БФС-Варна. В морската столица имаше съдийски семинар за реферите от по-долните групи. Коментираме с г-н Данев и нуждата от млади хора, които да изберат футболното съдийство.Чуйте интервюто с шефа на съдиите в зона Варна.

публикувано на 25.02.21 в 15:05

Лига Европа, срещи днес

Лига Европа, 1/16-финали, реванши: От 19:55 часа: Арсенал – Бенфика (1:1 в първия мач) Рейнджърс – Антверп (4:3 в първия мач) Виляреал – РБ Залцбург (2:0 в първия мач) Хофенхайм – Мьолде (3:3 в първия мач) Наполи – Гранада (0:2 в първия мач) Шахтьор (Д) – Макаби (ТА) (2:0 в първия мач) Аякс – Лил (2:1 в първия мач) От 22:00 часа: Брюж –..

публикувано на 25.02.21 в 10:14

Югозападна трета лига, резултати

24 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч / XVIII кръг: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) 6:0 (2:0) на неутрален терен: * Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил) 0:2 (0:1) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)..

публикувано на 25.02.21 в 10:13

Победи за Рeал М и Манчестър С в Шампионска лига

Реал Мадрид записа важен успех с 1:0 над Аталанта в първия 1/8-финален сблъсък в ШЛ. Домакините бяха с човек по-малко от 17-ата минута, когато Ремо Фройлер бе изгонен с директен червен картон. В 86-ата минута Ферлан Менди донесе успеха на тима си. Манчестър Сити записа 19-а поредна победа и се устремява към 1/4-финалите на ШЛ. Те надиграха с 2:0..

публикувано на 25.02.21 в 10:12

От Ч.море скочиха срещу съдийството

Съдията Радослав Гидженов демонстрира странен критерий за показване на картони в двубоя от 18-ия кръг на efbet Лига между отборите на ЦСКА и Черно море. Главният рефер предупреждаваше официално футболистите на двата отбора по различен начин, като на моменти правилата на футболната игра сякаш не съществуваха. “Моряците” бяха декорирани в жълто за..

публикувано на 25.02.21 в 10:11

Найден Найденов: Пандемията разруши основата на пирамидата ни

Главният треньор по водна топка в КПС "Варна" Найден Найденов остана доволен от победата на неговите 19 -годишни състезатели в квалификациите и класирането им за финалите на ДП. Въпреки всичко той твърди, че е видял едно занижено ниво по време на турнира. Тази година в мъжкия тим на КПС "Варна" има само два състезатели в мъжка възраст. Въпреки това..

публикувано на 24.02.21 в 15:05

Мощен старт за звездите ни на “Странджа”

Водещите ни боксьори стартираха ударно участието си на 72-ото издание на купа “Странджа”. Нашите направиха силна заявка в първия си турнир за тази година. Впечатляващ бе успеха на Станимира Петрова (57 кг), която нокаутира във втория рунд своята съперничка – Дея Боланца (Хър). На 1/4-финал българката ще срещне казахстанката Владислава Кухта. Стойка..

публикувано на 24.02.21 в 11:10