author: РVГенов

Спартак/Вн/ допусна наивни грешки

Спартак Варна и ЦСКА 1948 завършиха наравно 3:3 след инфарктен мач на стадион “Спартак”. Точни за домакините бяха Луан (58′), на два пъти Евандро (70′ и 92′) и Роберто Хименес, който си отбеляза автогол (81′). За гостите се разписаха Елитон (76′) и..

04.05.23 11:16 |

Черно море гостува на Арда

Треньорът на Черно море определи група от 20 футболисти за Гостуването на Арда от 29-ия кръг на efbet Лига. В нея след изтърпяно наказание се завръща Стефан Велев. Аут са контузените Цветомир Панов и Ангел Ангелов. Срещата пропускат още Живко..

03.05.23 08:45 |

Димитър Димитров: След червения картон загубихме мача

Наставникът на Спартак (Варна) Димитър Димитров коментира двубоя след загубата от Арда с 0:2. Като основна причина за неуспеха специалистът посочи червения картон, който Александър Цветков получи за нарушение над Тунгара. Именно след него варненци..

07.03.23 09:36 |

Петима наши борци ще спорят за титлите на „Дан Колов – Никола Петров“

Петима наши борци ще спорят за титлите на турнира по борба „Дан Колов – Никола Петров“ в столичната зала „Левски София“. В свободния стил Рамазан Рамазанов, трети на Евро 2020, се наложи над иранеца Язданичерати със 7:6 и утре ще излезе за златото..

03.03.23 08:14 |

Лудогорец със сензационен трансфер! Привлече Тодор Неделев

Лудогорец реализира сензационен трансфер, след като привлече един от най-добрите български футболисти през последните години – Тодор Неделев. Във вторник шампионите и Ботев (Пд) финализираха с успех преговорите по сделката. Българският национал..

01.03.23 10:27 |

Сребро за Димитър Стефанов

Димитър Стефанов спечели сребърен медал от  националния  турнир ”Млад Олимпиец“ до 19 години, където участие взеха най-добрите 32-ма състезатели от цяла България за тази възраст. Поредното отлично представяне за клуба, като „Комфорт“-Варна  е..

01.03.23 10:24 |

Хебър победи Галац /Рум/

Волейболният Хебър (Пазарджик) победи носителя на титлата в Румъния Аркада (Галац) в мач-реванш от 2-и кръг на Шампионската лига. В първия двубой  в Пазарджик те  отстъпиха с 0:3 гейма. Златен гейм изпрати Хебър напред в турнира. Аркада, Галац..

13.10.22 10:17 |

Откриха плоча в памет на алпиниста Атанас Скатов

Откриха паметната плоча на алпиниста Атанас Скатов в Морската градина на Варна. На мястото е посаден хималайски кедър, любимото дърво на Скатов, а плочата е поставена на морена. Скатов е обявен за спортист на Варна за 2019 година. Той е човекът,..

11.08.22 10:37 |

ЦСКА не остави шанс на Ингулец

ЦСКА записа още една победа в контролните си срещи на тренировъчния лагер в Турция. „Армейците“ надвиха украинския Ингулец с 2:1 на терените на Gold City в Алания, като точни за успеха бяха Александър Колев и Георги Русев през първото полувреме...

31.01.22 11:03 |

Трудна победа за Академик

Отборът на Академик (Пловдив) стигна трудно до петата си победа в НБЛ. Тимът на Йордан Янков спря серията си от четири поредни поражения. Те се наложиха над  Шумен с 83:78 (20:11, 20:21, 21:30, 22:16). Академик са на шесто място  с 5 победи и 7..

10.01.22 10:40 |