Представянето на отбора Локомотив ще бъде на "Лаута"

Локомотив (Пловдив) ще представи играчите на своите фенове в събота от 17:45 часа на новия терен на стадион "Локомотив", съобщиха от клуба.

След представянето на играчите тимът ще изиграе контрола срещу Оборище (Панагюрище) от 19:00 часа на стадион "Векта".

Налага се проверката да се проведе там, тъй като теренът на стадион "Локомотив" все още не е готов да приеме футболен мач.

Локомотив (Пловдив) - Беласица (Петрич) 2:1

Локо на четвъртфинал за купата след обрат за 2:1 над Беласица

Носителят на Купата на България в две поредни години Локомотив (Пловдив) се  класира за четвъртфиналите след обрат от 0:1 до 2:1 като домакин на Беласица (Петрич). Домакините направиха доста пропуски през първото получвере, а гостите от Петрич поведоха с гол на Димитър Стоев в 51-ата минута. Капитанът на "черно-белите" Димитър Илиев изработи дузпа в..

публикувано на 01.03.21 в 19:33

За киното и психодрамата

“Никоя форма на изкуство, не влияе толкова много на съзнанието като филма, право в емоциите, дълбоко в тайнствените пространства на душата.” Ингмар Бергман На 11 март, в Пловдив, се случва събитието „Кино и психодрама“. Началото е в 18.30 часа. В рамките на 3 часа, ви очаква една вълнуваща среща, между психодрамата и киното...

публикувано на 01.03.21 в 13:13
Вратарят Християн Славков подписа за 3 години с

Ботев си върна вратаря Християн Славков

Ботев (Пловдив) подписа първи професионален договор с юношата Християн Славков. Снажният вратар сложи подписа си върху 3-годишен контракт с "канарчетата". Роденият през 2003 година страж прави първите си стъпки във футбола в школата на Марица (Пловдив). На 12-годишна възраст е привлечен в школата на Ботев (Пловдив). Юношеският национал на България..

публикувано на 01.03.21 в 12:48
БК Академик с осма победа в НБЛ

Академик (Пловдив) с осма победа в НБЛ

БК Академик (Пловдив) грабна осма победа при подновяването на шампионата в НБЛ. В първия си мач от третото завъртане на първенството пловдивският баскетболен тим надигра категорично гостуващия Черно море с 84:70 (22:19, 23:12, 23:17, 16:22). Отборът на старши треньора Йордан Янков игра без двамата си центрове Обрад Томич и Йере Вуцица, които лекуват..

публикувано на 01.03.21 в 08:09
Мишел Еспиноса носи равенството на Ботев във втори пореден мач

Ботев стигна само до 1:1 срещу Монтана

Ботев (Пловдив) стигна само до равенство 1:1 с Монтана в мач от 19-ия кръг на Първа лига. След нулево първо полувреме гостите откриха резултата в 48-ата минута след бърза контраатака на Александър Башлиев, който центрира за Николай Цонков и той простреля вратаря Георги Аргилашки. Футболистите на Ботев изравниха резултата в 83-ата минута. Тогава Кевин..

публикувано на 28.02.21 в 16:52