В 17 ден на февруари в предаването "Ден след ден" ще чуете:
Какви сигнали за корупция сподели с главния прокурор Иван Гешев кметът на Калофер и председател на Сдружението на кметовете на малките мнаселени места Румен Стоянов. Отговорите са от него веднага след началото на програмата.
Първата заплаха за човек от екипа на пловдивския омбудсман и над 300 сигнала получи от пловдивчани общественият посредник на града за миналата година – кои са най-фрапиращите и подробности за заплахата очаквайте в разговор с омбудмана инж. Борислав Стаматов около 15, 30.
За бюджета на община Родопи през тази година ще ни разкаже Живка Танчева.
А за парите на ЕС в следващите 7 години прогноза ще направи евродепутатът от ЕНП Андрей Новаков. Очаквайте разговорът с него малко след 16 часа.
30 години КНСБ – как синдикатите отстояват правата на работниците у нас, подкрепят ли призивана главния прокурор за промяна на законите, за да поемат отговорност виновните за престъпна приватизация, новите предизвикателства пред синдикализма – отговори ще търсим от председателя на КНСБ Пламен Димитров.
И още: първата среща на екипа на Старинен Пловдив с новия им шеф - Богомил Грозев, когото познаваме като лице от новините на НОВА, а преди и това като журналист от БТВ – за нея очакваме да разкаже Иванка Петкова.
"Ден след ден" започва в 15:00 и е до 17:00 часа, слушайте ни!
Политика като театър, политика като реалност. Нивото, което показват част от политиците в България не е лицеприятно. В същото време – точно те са изпратени в НС за да решават съдбата на страната. За всичко това ще говорим в 25-то утро на февруари, ето какво ще чуете във времето до 9.30 часа: Ще стане ли България част от еврозоната от 1..
Между напрежението и мира се движим в следобедната програма на 24 февруари. Как можем да тълкуваме вандалските прояви при протеста на "Възраждане" в София и щурмът в столицата и очакваното в следващите дни продължение на подобни изблици на агресия? Можем ли три години по-късно все по-често да повтаряме думата мир , вместо война щом отправим поглед към..
Късен старт на работната седмица, за една идея повече спокойствие и положителна нагласа към седмицата. Така сме настроени в днешното издание на "Вход свободен" - лежерно, но с отговорност подхождаме към темите. Продължаваме да изграждаме добри и устойчиви навици, защото все още е февруари. Консултант в този ефирен кръжок за полезно ежедневие е Андрей..
Новата седмица продължава дебата за бюджета , който ще се обсъжда от тристранния съвет в понеделник. Каква кауза ще отстояват синдикатите и как смятат да я защитят? Въпросът е към вицепрезидента на КТ "Подкрепа" Ионаис Партениотис. Защо заразата от птичи грип в Пловдивска област расте? Трето огнище установиха ветеринарните власти и по думите на..
Днес в предаването посрещаме любимия на поколения българи киноактьор Любен Чаталов. В навечерието на 75-тия му рожден ден ще говорим за пътя на артиста през годините, 200-те роли в киното, срещите със звезди от световната сцена, обичта на публиката и любовта, която огрява дните му. Във втората част на Клуб “Неделя” предстои среща с един..