На 8 ноември в „Ден след ден“ очаквайте:
Щадящите тестове за ученици от първи до четвърти клас пристигат в Пловдив. С репортаж за тях ще ни информира Живка Танчева.
В Раковски след протестите на родители срещу тестването на децата от началния курс кметът ги пусна в тридневна ваканция. Още ще ни разкаже Димитър Владимиров.
На този фон как продължава историята на 8 пъти дарилия кръвна плазма за лечение на хора с коронавирус пазарджиклия Димитър Йонов? Защо се имунизира вече с бустерна доза ваксина и какво още добавя в мисията си да помага в корона-кризата – очаквайте в интервюто с него.
Има или няма пробив под Централна гара в Пловдив и какво означава струпаната техника от южната ѝ част? Ще разберем директно от кмета Здравко Димитров.
Докъде стигнаха нажежените предизборни страсти в Пазарджик? С разказ за побой и свирепа плакатна война – неща, забравени в последните години, ще ни срещне Невена Петрова.
Ново огнище на африкаснска чума по свинете откриха в пловдивското село Радиново инспектори от Областната агенция по безопасност на храните. Директорът ѝ д-р Иван Шиков говори за мерките пред Иванка Петкова.
Накрая – как вън от делничните страсти – може да се живее в хармония с природата ще ви покажем през очите на пловдивчанка, избрала да отглежда кози в Средна гора.
Започваме след новините в 15:00 часа и ще сме с вас до новините в 17:00. Слушайте ни!Днес говорим за изобилие. Събитието “Как да отключим изобилие?“ е тази неделя, 23 февруари, с вход свободен. Наш гост е психологът Петя Горчева. На 22 февруари имаме възможността да ви поканим на дебютната изложба в Пловдив, на Илиана Цветкова, “Azur 420”. Повече от разговора ни с нея, след 14 часа. Очаквайте и рубриката..
Втори бойкот на хранителните магазини организират четири организации точно днес. Време не само за равносметка, но и здрав разум. На този фон управляващата коалиция на ГЕРБ-СДС, БСП и ИТН правят плахи опити да представят нов проект на бюджет, който дава щедро на едни, а на други – не. За финансите и опитите за политика ще говорим в утрото..
Заветите на Левски: знаем ли ги, разбираме ли ги, следваме ли ги? Защо се сещаме за Апостола само два пъти в годината? Можем ли да се измерваме с неговия аршин и да постигнем идеала му за силна и независима България? Отговори търси в репортажа си Димитър Владимиров , който разказва за поклонението пред паметника на Левски в Пловдив. Пари,..
Днес, когато се навършват 152 години от гибелта на Апостола, прекланяме глави пред делото на най-светлата личност в нашата история! За усещането да носиш Левски в сърцето, във вените ти да тече неговата кръв, да гориш с онзи пламък, с който е горял и той, разказва Христина Богданова - прапраплеменница на Васил Левски. Приликата е повече от поразителна -..
В утрото на 19 февруари продължават възпоменателните прояви в памет на Васил Левски. През последните години годишнината от обесването на Апостола на свободата се чества в два поредни дни, тъй като едни смятат, че по нов стил това е 18-и февруари, а други – 19-и февруари. 152 години след бесилото си спомняме за делото на Левски и неговите завети...