Здравейте, приятели! 🐣
✨ Христос Воскресе! ✨ Светло време от годината! 🌟 Пожелавам ви мир в душите, светлина в сърцата и тишина в умовете. 🌷 Нека любовта е основният двигател в ежедневието, а Светлината озарява и най - мрачните ви дни! ☀ По повод празника днес ще бъдем заедно не един, а цели 2 часа с много настроение, интересни новини и хубава музика! 🎵
1⃣ ▶В първата половина на предаването обръщаме внимание на любопитни и не особено популярни легенди, свързани с Великденските празници и неговите символи! С други думи хвърчат ефирни яйца и козунаци!
2⃣ ▶Във втората половина на "Следобед с Едит", отделяме време на един изключително колоритен музикант и мой приятел! 🎷 Саксофонистът Преслав Пеев - млад, мотивиран и с първи дебютен албум - "Sunday Jam". 🎶 Разберете откъде идва името, кои са останалите музиканти и защо Преско е предпочел саксофона пред гайдата. 🤔 Ще бъде много интересно! 🤗
📻 Започваме веднага след новините в 14ч.
Четвъртък утро на 6 февруари по темите: възможен ли е ДЗИ по математика, вейпове и тинейджърската мода, боевете между депутатите в НС и красноречието им с неясни мотиви. Нашите събеседници са Жюстин Томс от УС на асоциация "Родители", д-р Пламена Стоименова от катедра "Патологична физиология" на Медицински университет - Пловдив, Страхил..
Ботокс е една от най-използваните в последните дни дума. А и първата тема в следобедната програма е свързана с нея. Какви са рисковете от изполването на ботулиновия токсин, къде може и къде не може да се поставя, ще има ли ефект от проверките, разпоредени от здравното министерството? Определя ли цената качеството за сметка на последствията? Въпросите в..
Говорим за първата самостоятелна изложба на талантливата Александрина Фрумусаки, „Притчи за душата“. Този петък, в Пловдив. Гостува ни и Виктор Францес, директор на фондация „Калпатару“. Днес от 18 часа, в Дом на културата „Борис Христов“, е представянето на „Черната книга – медитации за всеки ден“, на Свами Тиртха. Очаквайте и..
Психолози вече говорят за пандемията "ботокс" като обществен модел, а здравните инспектори откриват нелегални количества в салони, които инжектират опасния токсин без право да го правят. Въпросителен и удивителен поставя темата, след като десетки жени се борят за здравето си, вместо гордо да носят новата си визия. За медицинските стандарти, етика и..
Пловдив и областта са 3-ти в страната по разпространение на грипа. На какво се дължи това и стигнахме ли пика на болестта, питаме проф. Ива Христова , директор на Националния център по заразни и паразитни болести. След стагнацията в края на миналата година кариерен сайт отчита ръст в обявите за работа през януари. Къде е Пловдив и в кои..