Шампионките от Марица с девета поредна победа в първенството

Марица (Пловдив) записа 9-та поредна победа в Националната волейболна лига Демакс. Шампионките победиха в пловдивско дерби Марица 2022 (Пловдив) с 3:0 (25:20, 25:15, 25:17) гейма. Двубоят се игра в зала Колодрума.

В първия гейм Марица 2022 поведе с 8:4, шампионките обърнаха резултата и поведоха с разлика 18:14. След атака през центъра на Мария Кривошийска геймът беше затворен с 25:20.

Във втората част Марица 2022 поведе с 6:3. Момичетата на Борислав Крачанов направиха серия и поведоха с 16:10. Геймът беше затворен от шампионките след успешна атака на Борислава Съйкова за 25:15.

В третия гейм шампионките поведоха с 10:4, стигна се до 15:7, а мачът завърши след 25:17.

Марица е лидер без загуба пълен актив от 27 точки, а Марица 2022 е на шестото място с 9 точки.

В следващия си мач момичетата на Борислав Крачанов ще гостуват на ДКС Варна (Варна).

Размисли за важните неща в живота

Днешното издание на предаването "Вход свободен" ще запомним с усмивка :))) и с леко намигване от науката за звездите :))) В случай, че сме Ви заинтригували чуйте повече в прикачените звукови файлове. И пак там в ефирното ни приключение поканихме най-малките "На гости в библиотеката с Озарени сърца" на 2-март с начален час 11:00. Мястото е Народно..

публикувано на 28.02.24 в 17:06

"Ботев" привлече литовския национал Матиюс Ремейкис

Ботев (Пловдив) привлече литовския полузащитник Матиюс Ремейкис от ФК Паневежис. Роденият на 28 март 2003 година централен полузащитник ще бъде отдаден под наем на литовския отбор до края на сезон 2023-24 и след това ще се присъедини към състава на Душан Керкез. Матиюс има 72 мача, 2 асистенции и 1 попадение с екипа на Паневежис в най-високото ниво на..

публикувано на 28.02.24 в 14:04

Локомотив се готви за гостуването си на Крумовград

Локомотив (Пловдив) започна своята подготовка за гостуването на Крумовград. Двубоят е в събота (02.03) от 15:15 часа на спортен комплекс „Никола Щерев – Старика“. Христо Иванов пропусна вчерашното занимание, като се готвеше индивидуално във фитнеса, но се очаква скоро да се готви напълно пълноценно и да попадне в групата за двубоя. С „черно-белите“..

публикувано на 28.02.24 в 09:58
Ивелин Попов и компания са на полуфинал за Купата

"Ботев" е на полуфинал за Купата на България

Ботев (Пловдив) победи с 2:1 Спартак (Варна) у дома и се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България. Самюел Акере изведе „канарчетата“ напред в резултата в 22-та минута, след като преди това гостите от Варна пропуснаха изгодно положение пред вратата на Матвей Игонен. След почивката капитанът на пловдивчани Ивелин Попов покачи на 2:0. Три..

публикувано на 27.02.24 в 21:21