"Берое" отново се поздрави с успех

Автор:

Женският баскетболен тим на „Берое” постигна пета победа в Адриатическата лига. Старозагорки се поздравиха с успех като гост с 80:71 над Бановици от Босна и Херцеговина. Само за 24 часа, това е втори успех за нашия тим. Преди това те играха отложения мач с хърватския Трешневка.  Берое води в класирането с 11 точки.

Евелина Янчева: Предстои ни сериозен ремонт и обновяване на базата (ВИДЕО)

Варненското спортно училище „Г.Бенковски“ днес отвори врати за новия си випуск. Първи учебен ден за училището. Имаше празник в двора, а учители и ученици бяха емоционално настроени. Повече от 600 са учениците, а най-новият спорт е акробатиката. Предстои основен ремонт на училището и обновяване на спортната база. Евелина Янчева, директор на..

публикувано на 02.09.24 в 12:17

"Черно море" взе точка в Разград

Лудогорец и Ч.море направиха 0-0 в мач от шампионата. Срещата се очакваше да има специален заряд, но не се получи. Камара от домакините получи червен картон в 76 минута. Въпреки това шампионите успяха да се справят и да не допуснат гол. Имаше интересни моменти и пред двете врати

публикувано на 02.09.24 в 09:56

Чернополски вде още един медал в Бърно

Варненският лекоатлет Дилян Чернополски от "Евър" взе още един медал на XIX-те Европейски детски лекоатлетически игри в Бърно.  На 100м. с препятствия той грабна среброто с нов национален рекорд - 13.23 сек.  Старият рекорд също беше на Дилян - 13.33 сек. Постижението щеше да е доста по-сериозно, но  той удари 8-мо препятствие, излезе от ритъм,..

публикувано на 02.09.24 в 09:53

Българите стартираха с победа на Европейското в Бургас

Първа победа за България на европейското по водна топка за 19-годишни в Бургас. Бихме Словения с 15-11.  Воденият от Ивайло Пачалиев и Николай Райков тим записа важна победа. В отделните части 3-3, 5-5, 4-2, 3-1. Пет гола реализира Самиул Иванов, а по 4 вкараха Веселин Ганчев и Дарио Дановски. По едно попадение добавиха Александър Каменов и Павел..

публикувано на 02.09.24 в 09:52

Григор Димитров е на 1/4 финал в САЩ

Григор Димитров се класира четвъртфиналите на Откритото първенство по тенис на САЩ.  Поставеният под №9 българин победи №6 в схемата Андрей Рубльов (Русия) с 6:3, 7:6 (3), 1:6, 3:6, 6:3. Срещата продължи 3 часа и 40 минути.  За място на полуфиналите Димитров ще играе срещу победителя от мача между Алексей Попирин (Австралия) или Франсис Тиафо (САЩ).

публикувано на 02.09.24 в 09:51

Държавно първенство по лека атлетика за ветерани (ВИДЕО)

Държавното първенство по лека атлетика за ветерани във Варна завърши. Домакините от клуб "Атлетик"-2022 се справи отлично с организацията на първенството.

публикувано на 01.09.24 в 18:13

"Черно море" гостува на "Лудогорец

Лудогорец приема днес Черно море в мач от седмият кръг в efbet Лига. Срещата е от 21:30 ч. и ще бъде ръководен от Никола Попов.  Варненци имат четири победи, едно равенство и една загуба. Разградчани отмениха две от срещите си заради участието си в евротурнирите.

публикувано на 01.09.24 в 18:10