Отличен за отбора на Черно море

Автор:

ЦСКА - София преклони глава пред Черно море. Варненци спечелиха с 1-0 в мач от 34-ия кръг на efbet Лига. Пабло Гарсия се разписа в 57-ата минута. Бусато с червен картон в 50-та минута. Това ще даде право на участие на "моряците" в европейските клубни турнири през лятото, докато "червените" ще трябва да преминат през бараж , за да достигнат до квалификациите в Лигата на конференциите.

Словения удържа натиска на датчаните

Словения и Дания завършиха 1:1 в в мач от група “H” на Евро 2024 на стадион “Мерседес-Бенц Арена” в Щутгарт. Кристиан Ериксен откри за "червения динамит" в 17-ата минута с прекрасно попадение.  През втората част словенците успяха да изравнят чрез Ерик Янжа в 77-ата минута.

публикувано на 16.06.24 в 22:49

Успех за Нидерландия на старта

Нидерландия победи Полша с 2:1 в първата среща от група “D” на Европейското първенство по футбол. Поляците поведоха чрез Адам Букса в 16-ата, а в 29-ата нападателят на Ливърпул Коди Гакпо изравни. Гол на резервата Ваут Вегхорст в 83-тата минута донесе успеха на нидерландците.

публикувано на 16.06.24 в 22:46

"Черно море Тича" спечели златото

Черно море Тича е шампион на България по баскетбол до 13 години. Победа срещу Р.спортист със 70-69 т в драма. До последно не се знаеше кой ще грабне титлата. Наказателни удари в последните секунди оставиха трофея в морската столица. Варненци защитиха отлич ието си от миналата година.

публикувано на 16.06.24 в 17:43

"Балкан" /Ботевград/ взе бронза във Варна ( ВИДЕО )

Отборът на Балкан Ботевград спечели бронзовите медали в шампионата по баскетбол при 13-годишните момчета. Те записаха победа в мача за третото място срещу състава на БУБА баскетбол със 77-69 т.

публикувано на 16.06.24 в 15:53

Сърбия срещу Англия във фокуса на европейското първенство по футбол

Европейското първенство по футбол в Германия ще продължи днес с нови три мача. В четвърта група, в Хамбург, от 16:00 часа, съперници ще бъдат съставите на Полша и Нидерландия.  Следващите два мача са от 3-та група. От 19 часа в Щутгарт - Словения - Дания. Един от отборите, сочени сред фаворитите за европейската титла - Англия, започва участието си на..

публикувано на 16.06.24 в 15:28

Англичаните потеглят на еврошампионата днес

Отборът на Англия започва участието си на Евро 2024. Т есе изправят срещу Сърбия на “Фелтинс Арена” в Гелзенкирхен. Срещата е от група “С” и започва в 22:00 часа. На предишното ЕП британците стигнаха до финала , където загуби на “Уембли” от Италия след изпълнение на дузпи. Сега “трите лъва” имат една единствена цел.-титлата.

публикувано на 16.06.24 в 09:42

Словения ще търси реванш срещу Дания

Словения и Дания днес играят първи мач на ЕП по футбол от 19.00 ч. Двата отбора се познават отлично, след като играха в една квалификационна група, а датчаните се представиха по-убедително. Тимът на Словения е устремен към първа победа на голям футболен форум.

публикувано на 16.06.24 в 09:40