Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 18.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Локомотив и Ботев без парични наказания след 30-ия кръг

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23. 04 .2024 г. 30-ти кръг ППЛ С предупреждения – 37 състезатели Със спиране от състезателни   права ССП лв. Серигне Чеик Мбаке Мадина Файе ФК..

публикувано на 23.04.24 в 18:01

Локо гостува на Черно море тази неделя

"Локомотив" (Пловдив) започва плейофите в първата шестица с гостуване на "Черно море", а от СТК на БФС обявиха програмата по часове и дати само за първия кръг. Двубоят на стадион „Тича“ във Варна ще бъде тази неделя (28.04) от 20:15 часа. Дербито между..

публикувано на 22.04.24 в 13:14

Локомотив (Пловдив) изпревари Левски след 1:1 срещу ЦСКА 1948

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 завършиха без победител двубоя си от последния 30-ти кръг на редовния сезон в efbet Лига. Мачът на стадиона в "Лаута" приключи при резултат 1:1, а гостите могат да съжаляват за множеството си пропуски през първата част...

публикувано на 22.04.24 в 00:24
Уме Емануел в акция

"Ботев" разби с 4:0 "Локо" (Сф) и стъпи на седмото място

"Ботев" (Пловдив) разби с 4:0 "Локомотив" (София) като гост и се изкачи на седмо място в класирането на Първа лига в края на редовния сезон. "Канарчетата", изместиха от тази позиция ЦСКА 1948. и завършват с 44 точки и една повече от „червените“. И двата..

публикувано на 21.04.24 в 19:55
Трета поредна победа с 3:0 над ЦСКА във финалите

ВК "Марица" спечели десета поредна титла

ВК "Марица" (Пловдив) за 10-ти пореден път е шампион на България. Маричанки победиха ЦСКА (София) с 3:0 (25:17, 25:20, 25:15) гейма в третата решителна среща от финала на Националната волейболна лига. Така "Марица" спечели серията с 3:0 победи и за..

публикувано на 21.04.24 в 19:26
Локо и ЦСКА 1948 направиха 1:1 на

Локо четвърти в редовния сезон след 1:1 с ЦСКА 1948

Локомотив (Пловдив) направи 1:1 у дома с ЦСКА 1948 в среща от последния 30-и кръг на редовния сезон в Първа лига. И двете попадения паднаха след почивката в рамките на 6 минути. Тодор Павлов откри за „черно-белите“ в 53-ата минута, а Бирсент Карагарен..

обновено на 21.04.24 в 18:29

Локомотив срещу ЦСКА 1948 пряко по Радио Пловдив

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) е домакин на ЦСКА 1948 в мач от 30-тия кръг на Първа лига. Двубоят е насрочен за неделя (21.04) от 15:15 часа на “Лаута”. „Черно-белите“ проведоха последното си занимание на помощния терен. Наказани са Ивайло..

публикувано на 20.04.24 в 18:02

Марица е на победа от десета поредна титла

Отборът на Марица (Пловдив) се доближи само на една победа до спечелването на десета поредна титла в Националната волейболна лига за жени. „Жълто-сините“ записаха втори пореден успех във финалния плейоф в първенството, след като надиграха ЦСКА с 3:0..

публикувано на 19.04.24 в 09:44

Финалът за Купата следващия сезон ще е на стадион "Христо Ботев"

Известни промени ще има в Нормативната уредна на БФС и за турнира за Купата на България, която е под шапката на ПФЛ. Основната е свързана с мястото на провеждане на финала. Очаква се от следващия сезон 2024/25 битката за отличието да се премести на..

публикувано на 18.04.24 в 18:05

Локомотив губи Евандро за 3 мача

Старши треньорът на Локо Пд Александър Томаш ще трябва да се справя със сериозни кадрови проблеми преди последния мач от редовния сезон за смърфовете. Специалистът няма да може да разчита на контузения Евандро, както и на наказаните Ивайло Иванов и Петър..

публикувано на 18.04.24 в 18:00