Варненец е победител при 14-годишните тенисисти

Тодор Гергинов от варненския клуб „Велто“ е победителят в регионалното първенство по тенис до 14 години. На финала представителят на клуба домакин надделя над Антоний Ангелов от „Изида“ (Добрич) с 5:3, 4:0. Трети е Никола Маринов. При момичетата първа стана Лидия Енчева от Силистра, която на финала се наложи над Йоана Монева от „Черно море Елит“ (Варна) с 5:3, 3:5 и 1:5. Трето място за Стела Иванова от „Супер спорт“-Варна. Главен съдия на турнира беше Ева Владева.

Николай Данев: "Много силен турнир с рекордно участие"

На провелия се девети пореден турнир „Загорски стрелец“, състезателите от ОСК „Млади стрелци“ завоюваха две отборни титли при отборните надпревари. Кристиян Тодоров, Данаил Александров и Станислав Стамов. успяха да стигнат до финала, като се има предвид, че те се състезават в по-горната възрастова група при младежите. Там те се изправиха срещу..

публикувано на 17.02.20 в 14:41

Иван Тенчев: „Всичко стана случайно…. в един гараж“

Ако човек съди по начина, по който е татуиран, може някак си да се ориентира, че този господин има слабост към „рисуването“. Не е обаче точно рисуване, а по-скоро фолиране. Става дума за облепване на автомобили с фолио. По-конкретно в случая визирам двукратния световен шампион по облепване на автомобили и сребърен медалист от Олимпиада в този..

обновено на 17.02.20 в 10:54

"Интер" губи преди мача с "Лудогорец"

"Лацио" направи впечатляващ обрат срещу "Интер" (Милано) и го победи с 2:1 в 24-ия кръг на Серия А. Само три дни преди гостуването в Разград в турнира Лига Европа, воденият от Антонио Конте отбор слезе и на 3-о място в класирането с 54 точки. Лацио пък събра 56 и се доближи на точка от Юве. Първенство на Италия, срещи от 24-и кръг от Серия А:..

публикувано на 17.02.20 в 08:16

Отборът на ЛеБрон спечели Мача на звездите

Отборът на ЛеБрон Джеймс спечели 69-ото издание на Мача на звездите в НБА срещу селекцията на Янис Адетокумбо. Двубоят в Чикаго беше проведен при нов регламент и под знака на легендата Коби Брайънт, който загина в катастрофа с хеликоптер. Победителят беше решен в последната четвърт, отборът на ЛеБрон се наложи с крайното 157:155. За най-полезен..

публикувано на 17.02.20 в 08:11

"Черно море" пети след победа в Русе

"Черно море" победи "Дунав" с 2:0 в среща от XXI кръг на efbetлига в Русе и излезе на пето място в класирането. Моряците имат точка повече от Берое и две от Славия, който днес гостува на Арда. За успеха се разписаха Патрик Андраде в 5-ата минута и завърналият се при „моряците” Матиас Курьор в 53-тата. Резултатът бе открит в петата минута. Тогава една..

публикувано на 17.02.20 в 07:43

"Спартак" допусна седма поредна загуба

"Спартак" (Варна) изгуби от "Хебър" с 0:3 в мач от XIX кръг във Втора лига в Пазарджик. Така варненци продължиха негативната серия - седма поредна загуба и девет поредни мача без победа (осем загуби и равен) и само с един отбелязан гол.  Срещата в Пазарджик ръководи Петър Григоров, а за варненци дебют направиха Джеричио Валантайн, Кристиан Върбанов,..

публикувано на 17.02.20 в 07:41

"Моряците" атакуват "Дунав" с Курьор и Ангелов

Треньорът на Черно море" Илиан Илиев определи групата за първия пролетен мач за 2020 година. “Моряците” подновяват шампионата с гостуване на Дунав" (Русе) от 21-вия кръг на efbet Лига. Сред избраниците на специалиста попадна новото попълнение на варненци Матиас Курьор и юношата Денислав Ангелов. Аут за двубоя са контузените Фахд Актау и Жордао Кардосо...

публикувано на 15.02.20 в 17:47