"Моряците" громят в първата контрола

"Черно море" победи втородивизионния "Черноморец" (Балчик) с 6:0 в първата си контрола, играна на стадион “Тича” във Варна. Срещата бе изгледана от спортния министър Красен Кралев. От трибуните мача проследиха и националите Мартин Минчев и Иван Дюлгеров. Треньорът Илиан Илиев даде равен брой минути на всичките играчи, като през двете полувремена пусна два различни състава. Головете за “моряците” реализираха Аристот Ндонгала (37), Васил Панайотов (44), Жордао Кардозо (53) и Жоржиньо (66,73,79). В мача взе участие и Галин Милков, който е на проби.

"Лудогорец" тръгва за реванша с "Интер"

Тимът на "Лудогорец" ще отпътува днес преди обед от Варна за Милано. Българският шампион излиза срещу "Интер" утре в реванш от 1/16-финалите на Лига Европа. Отборът от Разград загуби с 0:2 първия мач преди седмица. Мачът на Джузепе Меаца ще бъде без публика заради епидемията от коронавирус. Феновете изобщо няма да пътуват до Италия, като домакините ще..

публикувано на 26.02.20 в 08:15

Нациоалите приемат Беларус в последна контрола

България приема Беларус в контролна среща на стадион “Васил Левски” в София д нес в 17:00 часа . Мачът ще бъде последна проверка преди сблъсъка с Унгария от плейофа в Лигата на нациите, който дава шанс за европейското първенство през лятото. Селекционерът Георги Дерменджиев ще има последна възможност да провери определени играчи, на които може да..

публикувано на 26.02.20 в 08:01

Григор с лесен успех в Акапулко

Григор Димитров елиминира квалификанта Дамир Джумхур без излишен разход на енергия - 6:3, 6:3 за 73 минути игра в първи кръг в Акапулко. Така първата ни  ракетат продължи поредицата си от четири успеха в първия кръг на един от любимите си турнири - този от серията АТР 500 в Акапулко, като във втората фаза ще се изправи срещу французина Адриан Манарино,..

публикувано на 26.02.20 в 07:54

"Наполи" и "Барса" с реми на "Сан Паоло"

Наполи и Барселона не излъчиха победител в първия 1/8-финал от Шампионската лига, игран на стадион "Сан Паоло" в Неапол. Домакините първи стигнаха до гол чрез Дрис Мертенс в 30-ата минута. В 57-ата каталунците изравниха с попадение на Антоан Гризман. Барселона завърши мача с 10 души, след като Артуро Видал беше изгонен за неспорстменско поведение в..

публикувано на 26.02.20 в 07:51

Цонка Господинова: „Ивайла може да скочи много. Не съм изненадана“

Цонка Господинова е треньор на скачачката Ивайла Тодорова. Тя споделя интересни неща свързани с нейната състезателка.Треньорката е на мнение, че състезател с такъв висок ръст в този спорт изисква доста упорита работа и търпение. Тя е убедена, че Ивайла има огромен потенциал, но тябва да работи много за техника.

публикувано на 25.02.20 в 17:15

Ивайла Тодорова: „Трябва много да наблягам на техниката“

Ивайла Тодорова беше обявена за спортист на Варна за месец януари. Тя спечели два златни медала на 18 и 20 г в скока на височина на Държавното първенство. Ивайла участва на шампионата и при мъжете и жените, но там беше извън класирането. Самата тя твърди, че шима още много работа и най-вече в посока да подобрява техниката си.

публикувано на 25.02.20 в 17:05

Радослав Букоров: „Сашо надигра категорично всичките си съперници“

Радослав Букоров получи също награда в качеството си на треньор на Александър Александров, европйски шампион по джуджицу.  Самият Букоров също продължава да се състезана и участна на първенството, но отпадна бързо след загуба от испанец. Букоров  твърди, че Сашо е бил с класа над всички на Европйското първенство.

публикувано на 25.02.20 в 16:15