"Моряците" посрещат ЦСКА 1948

Черно море посреща ЦСКА 1948 в първия мач от 11-ия кръг на Първа лига. В разширения състав от 19 футболисти е и Георги Божилов, който не е играл от декември 2018 година заради тежка травма. Аут за срещата е вратарят Георги Георгиев, който все още се възстановява от контузия и наказаният Илиан Илиев – младши. Срещата пропускат още Лъчезар Йорданов, Велислав Василев, Павел Георгиев, Файсел Касми и Денислав Ангелов. Черно море е шести с 14 точки, а ЦСКА 1948 четвърти с 16. Срещата ще ръководи Георги Димитров, който ощети варненци срещу Локо Пд преди няколко кръга. Двубоят е от 17 часа на стадион “Тича” във Варна и ще се проведе без зрители.

Отиде си баскетболната легенда Симеон Варчев

Днес следобед след дълго боледуване на 77-годишна възраст ни напусна едно от големите имена в българското баскетболно треньорство - Симеон Варчев, съобщи БНР. Роден на 7 август 1943 година в Разград, той играе близо 20 години в различни отбори у нас, като преминава през родния си Лудогорец в Разград, ВИФ, Миньор (Перник) и Лъсков (Ямбол)...

публикувано на 23.11.20 в 17:17

Илиан Илиев и Тони Здравков за мача на "Тича"

Илиан Илиев Тони Здравков Футболистите на Черно море записаха важна победа в домакинския си мач срещу Ботев/Враца/. Варненци се наложиха с 2-1. Мачът стана интересен, макар че се игра без публика и емоцията на феновете липсваше. Варненци създадоха доста положения, но реализираха само две от тях. Наставникът на варненци Илиян Илиев остана..

публикувано на 23.11.20 в 15:10

Бившият треньор на Черно море Никола Спасов почина от COVID-19

Бившият треньор на Черно море Никола Спасов, който донесе на "моряците" бронзовите медали от първенството и трофея от Купата на България, почина от усложнения след боледуване от коронавирус. Спасов бе на 61 години.  /БГНЕС

публикувано на 23.11.20 в 10:52

"Черноморец" (Бяла) е лидер в Източната група

Волейболният тим на  "Черноморец" (Бяла) прави фурор в Източната група от Втора лига при мъжете. Тимът вече е лидер в класирането. Те се справиха с "Елит" (Силистра) с 3:1 (25:18, 29:27, 25:27, 25:21) в мач от третия кръг. Играещият треньор Милен Стоянов и неговият тим записаха трета поредна победа и с 9 точки са начело. Има доста отложени срещи, като все..

публикувано на 23.11.20 в 08:13

"Черно море Одесос" с две загуби през уикенда

"Черно море Одесос" допусна две загуби през уикенда в мачове от женското баскетболно първенство на България. "Берое" (Стара Загора) победи варненки със 118:39 (40:11, 27:7, 29:12, 22:9. Старозагорки са втори със седем в класирането. Зехра Салим завърши с 16 точки за отбора на "Черно море". Ден по-рано тимът на "Шампион 2006" стигна до второто място при..

публикувано на 23.11.20 в 08:12

"Спартак" е есенен първенец

"Спартак" (Варна) победи "Устрем" (Дончево) с 4:0 в мач от XV последен есенен кръг в Трета лига - Североизточна група на стадион "Спартак". За домакините се разписаха 1:0 – Анте Бачков – 25мин. 2:0 – Янчо Андреев – 47мин. 3:0 – Янчо Андреев – 70мин. 4:0 – Тугай Неджет – 86мин. Варненци ще зимуват на върха, като в момента те имат 32 точки, с 2 повече от..

публикувано на 22.11.20 в 21:51

Курьор донесе победа на "моряците"

"Черно море" победи с 2:1 "Ботев" (Враца) на стадион "Тича" в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Файсел Касми откри за "моряците" в 32-ата минута с красив удар. В самия край на полувремето Аласан Н'Диайе изравни след корнер и куриозна ситуация във вратарското поле на домакините. Матиас Курьор направи 2:1 в 79-ата минута с прекрасно изпълнение и донесе..

публикувано на 22.11.20 в 21:48