Боруков отива в Левски

Автор:

Преслав Боруков се очаква да се присъедини към отбора на Левски днес. Той вече е провел предварителни разговори със собственика на клуба Наско Сираков. До този момент Боруков нямаше отговор, защото няма яснота относно финансовата стабилност на клуба. Наско Сираков е заявил, че до няколко дни ще има финансов стабилитет в Левски и по всяка вероятност ще се стигне до подписването на договор.

Групата на "Черно море" за мача с "Арда"

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за домакинството на Арда тази неделя, 15 септември от 17 часа на стадион „Тича“ във Варна. В нея след контузия се завръща Дани Мартин. Аут са Уеслен Жуниор и Андреяс Калкан, които все още се възстановяват от травми. Цената на билетите за двубоя е 15 лева и се продават онлайн в мрежата на Ивентим...

публикувано на 15.09.24 в 12:50

"Черно море" и "Добруджа" направиха 2-2

Волейболистите на "Черно море" и "Добруджа" завършиха 2-2 във втората си контролна среща играна днес във Варна. Още преди мача двамата старши треньори се бяха разбрали да изиграят четири гейма. Вчера в първата проверка в Добрич "Черно море" се наложи с 3-1 гейма. Седващите контроли за варненци са участието им в Черноморските игри. Старши треньорът на..

публикувано на 15.09.24 в 09:55

Втора лига, резултати

14 септември 2024 г., събота, 17:00 ч / IX кръг: Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) 3:2 (0:2) Янтра 2019 (Габрово) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:2 (1:0) Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 (1:0) Струмска слава 1927 (Радомир) - Ловеч (Ловеч) 0:1 (0:0) Марек 1915 (Дупница) -..

публикувано на 15.09.24 в 09:53

Изравнихме резултата срещу Салвадор

България изравни резултата срещу Салвадор на 1:1 победи в мач от Световна група II за Купа "Дейвис". Двубоят се играе при перфектни условия на кортовете ТК „Локомотив" в гр. Пловдив.  Във втората среща на сингъл Янаки Милев победи с 6:3, 4:6, 6:3 Сезар Крус. Срещата продължи 2 часа 31 минути.  Милев спечели четири поредни гейма от 2:3 до 6:3 в първия..

публикувано на 15.09.24 в 09:51

Пета победа за Ботев /Пловдив/

Ботев (Пловдив) спечели пети шампионатен мач от началото на сезона след 1:0 в гостуването си на Берое в Стара Загора. Единственото попадение в двубоя реализира Кристиан Нуачуку в края на първата част, а успехът бе рекорден за „жълто-черните“. За първи път в историята си те записаха пет поредни победи във визити в първенството

публикувано на 15.09.24 в 09:50

Милушев доволен от първата контрола

Волейболистите на "Черно море" записаха първа победа в контролите си. Те се наложиха с 3-1 при гостуването си на състава на "Добруджа". Утре двата тима играят втори мач във Варна от 17: 00 ч. Старши треньора на варненци Дани Милушев заяви, че е изключително доволен от контролата. Най-радващо е че играхме без непредизвикани грешки. Имаше настроение и..

публикувано на 14.09.24 в 14:06

Признание на варненски състезатели

По време на осмото издание на "Асарел България Оупън" по тенис на маса в гр.Панагюрище за поредна година най-перспективните млади български състезатели по тенис на маса получиха стипендии на името на проф. д-р Лъчезар Цоцорков. Наградите бяха връчени от г-н Иван Александров, почетен председател на Сдружение „Асарел България Оупън“. През състезателната..

публикувано на 14.09.24 в 14:05