Георги Терзиев: Трябва да се замислим за играта си

Автор:

Един от основните футболисти на Лудагорец Георгие Терзиев видимо не беше доволен от играта на отбора срещу Спартак Варна, мач за купата на страната. Лудогорец спечели след дузпа с 1-0, но и дузпата доста може да бъде оспорвана.

Отборът на Монтана още по-убедителен

Монтана 2003 продължава с убедителното си представяне от началото на сезона в Адриатическата лига. Тимът постигна пета поредна победа в група B на турнира, след като на свой терен тази вечер победи силния словенски Цинкарна Целе със 77:74. След поредица от размени на водачеството на старта на мача, българският тим взе леко предимство и след десет..

публикувано на 22.10.21 в 08:05

България U17 със страхотен старт на европейските квалификации

Юношеският национален отбор на България до 17 г. се завърна на международната сцена след близо 2-годишна пауза заради световната пандемия с авторитетна победа с 1:0 над един от най-силните отбори в тази възрастова категория – Хърватия. По този начин възпитаниците на Йордан Петков стартираха блестящо европейските квалификации и вече имат много добри..

публикувано на 22.10.21 в 08:04

И Уилиам Чолов на финал в Будва

Уилиам Чолов донесе втори финал за българския бокс от Европейското първенство за младежи в Будва, Черна гора. Той последва Радослав Росенов (60 кг) и в събота ще атакува титлата на шампионата на Стария континент. Националът успя да преодолее съпротивата на корав съперник, в лицето на сърбина Рашко Симич. В категория до 75 килограма двамата направиха..

публикувано на 22.10.21 в 08:03

ЦСКА Сф не успя срещу Заря

ЦСКА - София загуби от Зоря с 0:1 в мач от третия кръг на груповата фаза в Лигата на конференциите. Саядманиш откри резултата в 64-ата минута и донесе успеха на тима си. Българите не играха лошо, но нямаха късмет днес.

публикувано на 21.10.21 в 23:56

Загуба за Лудогорец

Шампионът Лудогорец претърпя загуба в  третия си мач от Група “F” на Лига Европа. Разградският тим отстъпи с 0:1 като домакин на португалския Брага. Гол още в началото на мача реши изхода на срещата. Гостите показаха рационална игра и на практика си свършиха отлично работата.

публикувано на 21.10.21 в 23:40

Руслан Грозданов: На най-добрите отправяме оферти за клубовете

Главният треньор на спортен клуб К „Супер спорт“-Варна Руслан Грозданов коментира идеята за турнира „Атлетиката търси таланти“. Той се провежда за пета година във Варна, като основната цел е децата да се насочат към този спорт. Повече от 500 децата от цялата страна днес са във Варна за участие в това състезание.

публикувано на 21.10.21 в 11:04

Шиникова се класира на четвъртфинал в Севиля

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за жени на червени кортове в испанския град Севиля с награден фонд 25 хиляди долара. Поставената под номер 4 Шиникова победи с 6-1, 6-2 квалификантка Анхела Фита Болуда (Испания). Българката спечели първите пет гейма в първия сет. Във втората част Шиникова също направи серия от пет..

публикувано на 21.10.21 в 10:21