Хаос сред публиката бави финала на Копа Америка

Меси и Аржентина се класираха за финала на Копа Америка

Началото на неделния финал на Копа Америка между Аржентина и Колумбия в Маями беше отложено с 30 минути на фона на хаос сред публиката.

Хиляди фенове на Колумбия без билети са се опитали да влязат на стадиона, според информация на организаторите.

Играчите на Аржентина и Колумбия се върнаха в съблекалните по време на загрявката на терена на "Хард Рок".

Финалът за Копа Америка ще започне в 04:15 часа, със 75 минути закъснение заради безредиците, обявиха организаторите.

По публикацията работи: Нина Милошевич

Илиан Илиев: Трябваше да бием на всяка цена (ВИДЕО)

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев каза, че победата днес срещу Ботев /Вр/ е била повече от задължителна. Той е на мнение, че отборът му е изиграл добър мач. Вижте още от интервюто във видеото.

публикувано на 12.08.24 в 23:57

Мартин Дичев: Надявам се да съм титуляр при врачани (ВИДЕО)

Мартин Дичев е бивш футболист на Черно море, но от този сезон играе в отбора на Ботев /Враца/. Днес Мартин беше титуляр за врачани срещу бившия си тим. Вижте какво сподели той след загубата във Варна.

публикувано на 12.08.24 в 23:54

Тодор Янчев, треньор на "Ботев"-Враца: Знаем, че на "Тича" се играе много трудно" (ВИДЕО)

Наставникът на "Ботев"-Враца Тодор Янчев не остана доволен от резултата, но каза, че отборът му е играл добър футбол. Вижте какво сподели той.

публикувано на 12.08.24 в 23:52

Важна победа за "Черно море"

Ч.море -Ботев Враца 2-1, краен резултат. 0-1, Переа-36 1-1, Дробаров-40 2-1, Панайотов-70 Голът на Кешерю-76 беше отненен след ВАР. Бубакар Траоре уцели напречната греда в 9-та минута. Много важна победа за варненци, която ще даде самочувствие на отбора.

публикувано на 12.08.24 в 23:49

"Черно море" е домакин на "Ботев" -Враца (ВИДЕО)

В момента се играе  футболната среща между отборите на Черно море и Ботев -Враца, мач от четвъртия кръг в Първа лига. Врачани са на последно място във временното класиране, а Черно море са с победа, равен и загуба до този момент.

публикувано на 12.08.24 в 22:13

Успешна Олимпиада за България

Завършиха Олимпийските игри в Париж. Българското участие беше повече от добро, дори неочаквано. Нашите състезатели се завърнаха с 3 златни медала, сребро и 3 бронзови отличия.Борбата и щангите, заездно с художествената гимнастика отново доказаха, че са водещи спортове у нас. Чуйте краткия коментар за българското участие.

публикувано на 12.08.24 в 11:45

Закриха Олимпийските игри в Париж

Закриха Олимпийските игри в Париж. Специална церемония в която участваха и българските олимпийци.Отново имаше много много изненади, много цвегхове, лазерни ефекти и ...Том Круз. Американската звезда се появи в края, като взе олимипйското знаме и потегли с мотор към САЩ, за да подчертае следващото домакинство на Игрите, което през 2008г е в Лос Анджелис...

публикувано на 12.08.24 в 09:51