Започваме с цитат на публикация, която днес е на водещо място в сайта на "24 часа". Публикацията е със заглавие: "Дънката, концесионерът на Варна, загуби за 72 часа кметската власт и депутатската любов"
Днес Славена Точева обясни, че е напуснала Народното събрание, поемайки отговорност за загубата на ГЕРБ в кметската надпревара във Варна
Делян Пеевски издържа всички тестове и покрива всички критерии, за да бъде новият председател на ДПС, това каза в анализ за БНР журналистът Илхан Андай
"Постното днес": Виновен ли е HAARP за червеното сияние над България?
В облачното, но пък топло пролетно утро, в което синоптиците ни обещават, че няма да вали, Иван Барбов, Валери Великов и звукорежисьорът Иван Тасев ви обещават „дъжд“ от интересни теми и ефирни срещи, актуални новини и хубава музика на честотите на Радио Варна. Заповядайте да посрещнем заедно новия ден от 6.00 до 10.30 часа. Ето и..
Дългосрочна областна кръводарителска кампания под наслов „Дари кръв “Спаси живот“ започва във Варна. Служителите от „Градски транспорт“ – Варна се срещнаха с Тодор Капитанов, вицепрезидент на КНСБ , и с ръководството на Община Варна с искания за по-високи заплати. Пътят на България към еврото – условия, факти, възможности.. Акцентите..
На 24 март в "От другата страна" по Радио Варна Специално интервю сБарфоломей и Монах Борута (ПАТРИАРХЬ, екс-БАТЮШКА). Представяне на новия албум на SHADOWS OUT OF TIME"The Dark Mountain" – разговор с Георги Пехливанов (DRIVE YOUR LIFE, CROWFISH). Стефан Стефанов за новия сингъл на HELLION STONE с участието на BoiL "A Better Lie"...
Учени са установили, че кафето е най-сладко на плажа точно преди да влезеш в морето, а не докато си в кухнята преди да тръгнеш за работа. Ние пък сме установили, че най-сладко е кафето сутрин с Радио Варна и „Новият ден“. Иван Барбов, Доротея Николова и звукорежисьорът Милица Панайотова ви канят да посрещнете изгрева на новата седмица..
Тази събота ви отвеждаме в с. Изворник. Намира се на границата между Варненска и Шуменска области, малко след село Ветрино. Поминъкът на населението някога е бил земеделието и животновъдството, но днес към тях "не посягат" младите, коментира кметът Трифон Трифонов. Проблемите там са в повече - липса на автобусен превоз, от скоро и липса на мобилна и..
“Прогонване на тихите убийци на Черно море” коментираха специалисти от Института по океанология със студенти от специалност „Инженерна екология” на Технически университет – Варна.Кои са тихите убийци на морето ще коментираме с доц.Виолин Райков от Института по океанология в 8.10 часа. Мирно шествие срещу насилието над животни и за по-строги..